Model

KONSTRUKCJA OPAKOWANIA

Od ponad 20 lat konstruujemy, modelujemy i drukujemy
opakowania
jakości premiumKonstrukcja jest podstawowym elementem optymalizacji kosztów przy tworzeniu opakowania. Pozwala na wyróżnienie produktu, pokazania zawartości i przyciągnięcie zainteresowania potencjalnych nabywców


Większość produkowanych przez nas opakowań to produkty wysokoprzetworzone i w kreatywny sposób uszlachetnione, wykonane z tektury litej oraz foli twardych (PET, PP, PCV).

Do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie drukarskie jak lakiery hybrydowe i UV, hot-stamping z różnokolorowych folii, klejenia różnymi systemami klejowymi.


Pracujemy dla wielu wymagających branż: farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej.

 

Printmax to kreatywne i optymalne opakowania

Printmax to wysoka dbałość o optymalizacje procesu produkcji opakowań

Opakowania Printmax to najnowocześniejsze technologie drukarskie
 
MODEL, OPAKOWANIE, EFEKT

Zapewniamy realizacje pełnego procesu produkcji opakowań

 
 

 

Doradzamy, konstruujemy, produkujemy i uszlachetniamy typowe i nietypowe opakowania. Modelujemy i wykonujemy prototypy opakowań jednostkowych, zbiorczych czy opakowań zestawów produktowych. Tworzymy opakowania plastikowe i kartonowe o różnych kształtach, formatach dbając o każdy szczegół i precyzyjną powtarzalność nakładów.

 

 • Printmax Projektowanie i prototypowanie

  Projektujemy i tworzymy pomysłowe opakowania jakości premium. Przy projektowaniu bierzemy pod uwagę nie tylko ich estetykę, ale także to, aby były idealnie dopasowane do infrastruktury i wewnętrznych procesów klienta.
 • Printmax Produkcja opakowań

  Jesteśmy dobrze przygotowani do szybkiego i profesjonalnego wytwarzania dużych ilości opakowań. Nasze usługi w zakresie produkcji pomagają zoptymalizować proces pakowania, logistyki oraz optymalizują zyski. Oferujemy jakość premium produkowanych opakowań - dotyczy to całego procesu. Dzięki nam możesz wybierać spośród szerokiej gamy różnych kształtów i materiałów: karton, metaliza, mikrofala, PET, PP.
 • Printmax Uszlachetnianie druku

  Opakowania promocyjne, które tworzymy w Printmax, odzwierciedlają wszechstronność naszych maszyn drukarskich i szerokiego zakresu uszlachetnień. Oferujemy wiele opcji drukowania i wykończenia: farby UV, Pantone niestandardowe i metaliczne, lakiery specjalne (iriodin, soft-touch, dripp-off, hybryda), hot stamping, tłoczenie 3D, itp. Jest to szczególnie ważne w zakresie opakowań z branży kosmetycznej i farmaceutycznej.
 • Printmax Kontrola jakości

  Nasze opakowania są sprawdzane na każdym etapie produkcji. Cały cykl produkcyjny oraz jego kontrola są dokumentowane. Wykonujemy dodatkowe testy w naszym wewnętrznym dziale kontroli jakości. Zespół doświadczonych projektantów-konstruktorów oraz oprogramowanie ArtiosCAD renomowanej firmy Esko gwarantują perfekcyjne przygotowanie projektu klienta do produkcji.
 • Printmax Logistyka i magazynowanie gotowych nakładów

  Oferujemy pełen proces logistyczny oraz transport na terenie Polski i Europy. Jesteśmy ukierunkowani na zaspokajanie potrzeb naszych klientów, dlatego m.in. oferujemy / świadczymy oferujemy usługę magazynowania nakładów lub jego części w magazynach wysokiego składowania i dostawy gotowych wyrobów na żądanie we wskazane lokalizacje.
ZABEZPIECZENIE PRODUKTU

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zabezpieczania produktu. Doradzamy, konstruujemy, produkujemy i uszlachetniamy typowe i nietypowe opakowania

POSIADANE CERTYFIKATY
Printmax-FSC

FSC®

Działania przyjazne środowisku nie są dla nas obowiązkiem, lecz koniecznością, a są one mocno zakorzenione w polityce firmy. Szczególnie dokładnie optymalizujemy nasze procesy produkcyjne pod kątem ekologicznego i ekonomicznego myślenia. FSC® zajmuje się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie. FSC® C128184
Printmax-ISO

ISO 9001

Norma ukierunkowana na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.